SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne Ulpiane mrapa AAK!Delta
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
128782
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon nje dhome dhe kuzhinen,ndodhet mrapa AAK!Cmimi 200 Euro(I diskutueshem)Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »