SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre me qera ne Ulpiane perballe Albi market!Delta
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
128783
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon tri njesi,ndodhet ne katin e pare,e pershtatshme per avokature,ordinance dhe shume veprimtari tjera,punimet ne banese kryhen ne teresi sipas nevojes se klientit.Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »