SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR SHITJE - Villë atraktive në Bërnicë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
270 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
128791
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR SHITJE Villë atraktive në Bërnicë shumë afër "Country House"

270m²│14.8 Ari│ 4 Dhoma gjumi│Mobiluar
▁▁▁
Në një zonë periferike të Prishtinës ofrohet për shitje kjo villë shumë e këndshme me arkitekturë të veçantë me sipërfaqe toke prej 14.8 Ari dhe sipërfaqe ndërtimi rreth 270m2.

Villa është e pozicionuar në mënyrë të shkëlqyeshme duke ofruar pamje të mrrekullueshme të papenguar dhe pa ndërtime përreth duke e bërë një villë fantastike për të pushuar duke shijuar bukuritë natyrore dhe ajrin e pastër.

Hapësirar e kësaj ville janë të ndara në dy kate:

Në katin e parë ndodhet një sallon me oxhak dhe kuzhinë, prej nga mund të dilni në një terasë të madhe të mbuluar dhe në "Glasshouse", 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 wc, 1 dhomë e ngrohjes dhe 1 depo.

Në katin e dytë ndodhet një sallon me kamin, 1 dhomë gjumi e madhe me banjo dhe garderobë, 1 dhomë gjumi për fëmijë dhe 1 wc.

E gjithë villa ofrohet e mobiluar, me oxhak funksional, kuzhinë me të gjitha pajisjet, sistem qëndror të ngrohjes me pelet dhe rrymë, ujë 24h, sistem alarmi, gjenerator, roleta të brendshme dhe rrjeta kundër insekteve.

I gjithë oborri është i gjelbëruar me mbi 100 drunj frutor dhe dekorativ, fontanë e ndërtuar me gurë natyral, garazhë e jashtme me dyer automatike dhe rrethojë prej guri duke ju dhënë kështu siguri të mjaftueshme.

Është një rast i shkëlqyer për të gjithë ata që duan komoditetin dhe jetesën larg zhurmës!

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #shitje #shtepi #ville #bernice #prishtine
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »