SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet zyre 115m2 me qira mbrapa Hotel SIRIUS.
Çmimi :
€480.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:21
Madhësia :
115 m²
ID e produktit :
128793
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet zyre 115m2 me qira mbrapa Hotel "SIRIUS".
Zyra eshte ne katin e nente, ka lift ne funksion, ka nje hapsire me te madhe pune dhe tri hapsira tjera me te vogla, ka dy banjo dhe ballkon.
Zyra eshte shume e pershtatshme per çdo lloj veprimtarie.
Çmimi i qirase eshte 480euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »