SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Qender
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:06
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
ID e produktit :
128794
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Qender, 63m2 (70m2 faktike) - me tri njesi, perdhese.
Banesa eshte komplet e renovuar dhe e pershtatshme per lokal.


Cmimi 150.000 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »