SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Apartamenti!
Çmimi :
€45,900.00
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
128800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Apartamet 2+1, 83m2, ne zonen e Shkembit te Kavajesh.
Ndertimi eshte i ri dhe me standarte cliesore. Aprtamenti eshte me Hipotek dhe ndodhet ne Rezidencen Merville.
Rezidenca Merville ndodhet ne vijen e pare te plazhit.
Per me shume informacione klikoni tek: www.merville.al 
Informata rreth publikuesit
Merville
00355672022884
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »