SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Apartament!
Çmimi :
€54,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
128805
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apartamenti nodhet ne zonen e plazhit tek Shkembi i Kavajes, Durres. Apartamemti eshte 1+1, 63m2, kati 5, me pamje nga deti.

Apartamenti eshte ne Rezidencen Merville, rezidence e re dhe qe ka punime cilesore. Rezidenca eshte ne vijen e pare te plazhit.
Per me shume klinoni : www.merville.al  ose cel:00355682020884.
Informata rreth publikuesit
Merville
00355672022884
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »