SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Qender
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:09
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
128809
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne rrugen Agim Ramadani, me 3 njesi - sallon,dhome gjumi dhe kuzhine me trapezari.


cmimi 110.000 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »