SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet shtepi ne kodre trimave
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '13
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
12881
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet shtepia ne kodren e trimave 400m larg stacionit policis shtepia eshte dy kateshe ka 5 dhoma dhe 4.50 ari tel 044 750 620
Informata rreth publikuesit
besnik
Prishtinë
044750620
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »