SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa prapa AAK
Çmimi :
€47,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
128812
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa prapa AAK ne Prishtinë. Banesa ka dy dhoma, banjo dhe kuzhine te veqante, kati 1, 45 m2, me pamje lindje dhe perendim, dhe me dokumentacion te rregullt. Çmimi 47,000. Informatat ne telefonin: 044 240 263
Informata rreth publikuesit
Florije
Gjakovë
044 240 263
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »