SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali ne lagjen mati 1 Pozhegu Brothers
Çmimi :
€85,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
ID e produktit :
128820
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Lokali ka 57m2 me terrace te konsiderueshme, per dy tre muajt e ardhshem perballe lokalit do behet parku i kompleksit.
Gjithashtu duke pasur parasysh se une jam duke e perdorur lokalin si depo,ne rast blerje nga ndonje klient une do kthehem ne qiraxhi dhe nese klienti e sheh ne interes te vetin une jam ne gjendje ta mbaje lokalin me qira se paku per 3 vitet e ardhshme me nje qira mujore jo me shume se 200 euro.
Cmimi 1500 euro m2
Informata rreth publikuesit
Artin
044664627
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »