SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESË NE SHITJE ULPIAN
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
ID e produktit :
128821
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet në qytetin : Prishtinë , lagje : Ulpian (afër AAK ) , Sipërfaqja : 67.9m2 + podrumin
Kati : Përdhesë e lartë
Renditja : Dy dhoma gjumi, salloni me kuzhinë ,koridori ,banjo , Ballkoni dhe podrum.
E përshtatshme për shëndrimm në lokal
Çmimi : 150000 euro ( I diskutueshëm)
Tel : 044 361 782
Tel : 044 100 036
Për qdo informatë shtesë vizitoni www.vrestate.info/ 
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »