SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
128830
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne lagjen kalabria banesa eshte ndertim i lesnes.Banesa ka 1 dhom gjumi dhe nje sallon .
Informata rreth publikuesit
dafina
Prishtinë
044751201
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »