SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera mati 1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
128847
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera

Banesa posedon

Dhom gjumi
banjo
Sallon dhe kuzhin
Ballkon
Garazhd
Nxemje qendrore
Klim
Nxemje nga termokos
Uj 24 or
Mirmbajtje te objektit dhe liftit.
Qmimi: 300€ + 50 garazhda nëse i nevojitet

Tel; +377 45 530-080
Informata rreth publikuesit
Metro Realty
Prishtinë
045478477
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »