SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa në shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '13
Ekstra :
Parking Privat
ID e produktit :
12885
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompleksi afaristo-banesor "LULEDIELLI" . Përmbajtja (kati karakteristik) Ka 5 tipe të ndryshme të banesave . Banesat tona karakterizohen me ndriqim të mjaftueshëm natyral, infrastukturë komplete, ndërtim i sigurtë, materiale kualitative, vendparkim adekuat, qasje direkte në rrugë etj.

Banesat janë të madhësive të ndryshme:
Kati i 2-të, 2 dhomëshe– Sip. 70,03m²;
Kati i 4-të, 2 dhomëshe– Sip. 70,03m²;
Kati i 5-të, 1 dhe 2 dhomëshe– Sip. 61,87m²;
Kati i 6–të, 2 dhomëshe- Sip. 70,03m²;
Kati i 7–të, 2 dhomëshe– Sip. 65,74m² dhe 70,03m²;
Kati i 8–të, 1 dhe 2 dhomëshe– Sip. 39,44m², 65,74m², 68,43m², 70,03m².
Informata rreth publikuesit
Edona
Pristina
Prishtina,Lagjja e spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »