SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blej Banes ne Arberi Dragodan Urgjent
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '16
ID e produktit :
128862
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Blej banes ne Arberi - Dragodan te komuna e re Urgjent .

Banesa duhet te ket ket renditje , sallon me kuzhin - 3 dhoma gjumi .

qmimi me mareveshje i arsyeshem , pagesa behet komplet .nese posedoni ket ofert te shitjes se baneses ju lutem na kontaktoni ne Agjencionin Partners = PR . tel ose viber dhe whuts up . +386 49 233 531

ju mirepresim Respekt .
Informata rreth publikuesit
Partners
Prishtinë
049 233 531
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »