SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
128883
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne lagjen Dardania ne Prishtine. Permbane dhome dite me ballkon, tryezari, kuzhine (me te gjitha paisjet e nevojshme elektronike), dhome te madhe te fjetjes (dhoma permban edhe sef te vendosur ne mur), banjo dhe korridor.
Informata rreth publikuesit
Linda
Prishtinë
044 508 222
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »