SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne lagjen mati 1 55 m
Çmimi :
€680.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
128888
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banes ne lagjen mati 1 eshte 55 mkatror ne katin e tret ka dhom gjumi dhom dite me kuzhin banjo teras vend parkin banesa eshte duke u ndertuar me standarte shum te larta nga Skandinavia Holding nje investitor i huaj dhe ploteson qdo standart ju mirpresim Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
agron
Prishtinë
049727277
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »