SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet lokali me qira 100m2 ne Rrugen Muharrem Fejza
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:13
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
128902
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qira lokali 100 m2, afer 300 m prej rruges B ne rrugen Muharrem Fejza ne Matin 1. Lokali eshte i pershtatshem per ordinance, butik, zyre, market, pastrim kimik, barnatore e veprimtari tjera afariste. Lokali eshte ndertim i ri dhe i gatshem per pune. Qmimi eshte 250 euro ne muaj.
Jepet per periudhe te gjate kohore.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »