SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne Breg te diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
128923
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet afer shtepis se shendetit (ambullantes) posedon dhomen e gjumit , sallonin,kuzhinen dhe ballkonin eshte e mobiluar komplet. Çmimi sipas marveshjes

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gëzim
+38649549661
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »