SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoje bashkebanuese
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
128930
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banese me qera per vajza ne lagjen Aktash,rr.Agim Ramdani kati 2 tek extreme pizza. Banesa eshte shume komode dhe ploteson te gjitha kushtet per banim.

Nr.Kontaktues: 049-532-081
049-608-603
Informata rreth publikuesit
Rion
Los Angeles, California
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »