SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet parcela!
Çmimi :
€65.00
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
128936
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet parcela me siperfaqe prej 28 ari,gjindet ne lagjen e Zabelit Gjilan,ne nje vend te pershtatshum per zhvillim te biznesit,parcela gjendet afer shkolles dhe posedon infrastrukturë te plotë. Çmimi i parceles eshte 65 euro m2. tel.info 044 163 862.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Norga
044163862
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »