SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA NË VELLUSHA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:56
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
128961
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin : Prishtinë , lagje : Vellusha ( afër shkollës Elena Gjika ) , kati i i III -të .
Renditja ; Një dhomë gjumi , salloni me kuzhinë , koridori , banjo dhe ballkon .
Çmimi : 300 € ( I idiskutueshëm )
Tel : 044 361 782
Tel : 049 349 305

Për qdo informatë shtesë vizitoni www.vrestate.info 
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »