SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qera Banesa te Sllovenia Sporti.
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:22
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
128965
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera Banesa te Sllovenia Sporti.
Banesa ka 60m2 ,eshte e mobiluar dhe ka sallon me kuzhine,1 dhome gjumi,banjo,ballkon,gjindet ne katin e 3.
Qmimi 300euro.
Per me shume info:
045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »