SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITEN) VILA Spektakulare në Detin Adriatik Plazhi Tale, Lezhë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:30
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
128987
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Apartamente - VILA Spektakulare në Detin Adriatik Plazhi Tale, Lezhë.

(2.5 Ore nga Prishtina, dhe 45 minuta nga Tirana)

- DUPLEKS

- VILA 2 KATËSHE

- VILA 3 KATËSHE

• Rezidenca Lluksoze me Çadra Plazhi

• Dhoma funksionale dhe ballkone private

• Pagesa Mirëmbajtjeje Minimale

• Supermarket, Dyqan, Café, Restorant

• Sigurim Privat, Pishine Olimpike, Parking

Resorti Dardania është i pari resort turistik i këtij lloji në veriperëndim të Shqipërise me cilësi të lartë të dizanjit Italian dhe çmime të arsyeshme. 63 vila përballë detit janë të dizenjuara për variacione nga 1 deri në 3 dhoma gjumi ku secili apartament ka hyrje të veçantë. Të gjitha apartamentet kanë të instaluar impjantin individual të kondicionimit, dritare dopio xham, sistem kapotë, dyer të jashtme të blinduara me veshje lisi, banjo elegante, dysheme me pllaka, sistem mbrojtjeje nga zjarri, ballkone me parkmak hekuri, internet i shpejtë, citofon, si dhe linje TV. Të gjitha materialet për ndërtim jane produkt dhe standart i Komunitetit Europian.

-Pastrimi i ujrave te zeza eshte i garantuar me sistemin modern SBR.

Fillimi i punimeve: Dhjetor 2014
Përfundimi i punimeve: Tetor 2017

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »