SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi prej 670m2
Çmimi :
€350,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
670 m²
Viti i ndërtimit :
2003
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
128992
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia eshte komplet e kryer ne vitin 2004, I ka kater nivele me kete renditje:
Niveli perdhes: dy garazha per 3 automjete, nje ndarje per nxemje qendrore, dy dhoma dhe nje banjo.,
Niveli i dyte: nje dhome gjumi, nje sallon i madhe me kuzhine, korridor dhe banjo, si dhe terrace (ballkon) i madhe rreth 50 m katror.
Niveli i trete: kater dhoma gjumi, korridor dhe banjo, si dhe dy ballkona.
Niveli i katert dhoma gjumi, korridor dhe banjo, si dhe dy ballkona.
Shtepia nuk ka kulm, por pllake te izoluar e cila mund te shfrytezohet si lloj terrace me pamje te mrekullueshme ne drejtim të qendres së Prishtinës.

Shtepia gjendet 820 metra prej ish Farmedit në drejtim te fshatit Nderkombetar (Hajvalisë), rruge e asfaltuar para dy vitesh.

Shtrihet ne hapsire prej 4,28 ari, me oborr te rregulluar dhe mbushur me gjlbrim dhe verandë te kendshme verore.

Shtepia eshte e pershtatshme per t'u shnderruar te pakten ne 3 banesa komode, ngase secili nivel i ka te instaluara të gjitha ato, që i duhet nje banese mëvete, pra secila syrësh mund ta kete kuzhinen, banjon dhe 3 dhoma gjumi. Me pak rregullim mund te kete edhe hyrje te posaqme per secilin nivel.

Shtepia eshte e izluar dhe fasaduar dhe ka nxemje qendrore.

Objekti eshte i pershtatshem edhe per biznes e posaçërisht per qerdhe femijesh, psh.

Perveç shitjes, qe eshte kerkesa primare, mund te vije ne konsiderim edhe qeradhenja.

Çmimi i shitjes eshte jo me i vogel se 350 mije euro dhe i qeras mujore jo me pak se 1,500 euro.
Informata rreth publikuesit
Agron
Prishtinë
+38649873810
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »