SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese prapa SLLOVENIJA SPORTIT
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
129021
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira e mobiluar me dy dhoma gjumi dhe dhome dite me kuzhin ,banesa eshte ne katin e 4 ,me lift dhe uj e rrym 24 ore
Informata rreth publikuesit
burhan
Prishtinë
044114328
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »