SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 65m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
129022
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 65m2
Kati III , posedon Ashensor.
Ka nje sallon me ballkon dhe nje dhome gjumi, banjo, shpajz dhe koridor.
Nxemje qendrore..
Cmimi I volitshem
ecostandard@hotmail.com
+377 44 945 139 & +377 44 827 879
Informata rreth publikuesit
ECO STANDARD
Gjilan
044 945 139
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »