SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 80m2, kati i 5, Bregu i Diellit
Çmimi :
€680.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:39
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
129024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e re 3 dhomeshe 80m2, kati 5-te, Alb Vision, ne Bregun e Diellit, afer rruges B. Banesa eshte e gatshme, dhe ka keto hapesira:
- salloni me kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- toalet
- koridor
- ballkon
Qmimi eshte 680 euro per m2.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »