SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) APARTAMENT Konfor në Qendër, te Qafa
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 21:22
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
129050
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet APARTAMENTI Konfor me Qira në Qendër te Qafa, perballë Market ALBANA, në një ndërtesë 5-katëshe Rr. UÇK. Kati i 3-të. Sipërfaqja (94m²).

Renditja:

- Dhome dite (Sallon)

- Kuzhine me Tryezari

- 2 Dhoma Gjumi

- Koridor i madhe

- 2 Banjo

- Ballkon

E mobilua komplet. Hyrja kryesore e siguruar - qasje me Kartelë. Ashensor funksional. Air Kondicioner në te gjitha Dhomat. Ngrohje Qëndrore, dhe Kamin. 24h furnizim me energji elektrike. 24h furnizim me ujë. Interfon, ndriçim të mirë.

- Garazha në dispozicion + 50 €.

Depozitë për siguri (1 Muaj).

- Çmimi 500 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »