SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli 5 ARI mbrapa Gorenjes.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:51
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
129060
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli 5 ARI mbrapa Gorenjes.
Trualli gjendet afër lagjes 038, mbrapa Gorenjes dhe Restaurant Rron.

Çmimi 17.000Euro/ARI

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
049/636-333 ; 044/636-334
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »