SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Fushe Kosove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
69 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
129061
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E dizajnuar dhe e punuar sipas standardit zviceran kompleksi afaristo-banesor Swiss Apartments posedon 69m2

Banesa është në zonën e parë të qytetit, me dalje në dy rrugë; në rrugën kryesore të Pejës dhe në rrugën “Hashim Hajdini”

Kompleksi është në mesin e zonës urbane: përballë është shkolla fillore dhe shkolla e mesme “Daut Bogujevci” dhe Shtëpia e Shëndetit e qytetit, ndërkaq prapa kompleksit është çerdhja për fëmijë, shkolla fillore “Selman Riza” dhe shkolla e mesme “Hivzi Sulejmani” , Salla e Sportit të Fushës-Kosovës.

Banesa posedon:
hyrje te veqant
qendër tregtare
garazhe nëntokësore
hapësira gjelbëruese
hapësira rekreative
lojëra për fëmijë etj…


NUMERI KONTAKTUES 044-237-513
Informata rreth publikuesit
Dorentina
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »