SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne qender te parku
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner
ID e produktit :
129064
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa e mobiluar moderne ne qender te parku. Saktesisht permbi albi market. Ka nje dhome gjumi. Sallonin e madh me kuzhine. Shpajzin dhe banjo. Banesa ka rryme 24 /h me invertor te integruar. Uje 24/h me hidrofor 500 l. Air condition. 049 112686
Informata rreth publikuesit
Genc
Prishtinë
38649112686
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »