SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qera ne Ulpiane (luksoze)
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak
ID e produktit :
129072
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera Ulpiane, banesa ka sallon 3 dhoma gjumi dhe dy banjo.


tel:049 490 493
Informata rreth publikuesit
Johnny
Prishtinë
049 490 493
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »