SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA NE CAGLLAVIC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:20
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
350 m²
Viti i ndërtimit :
2013
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
129084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SHTEPIA NE CAGLLAVIC

Shiten dy shtëpia ne lagjen CAGLLAVCI shtëpia janë te ndertume ne vetëm ne punimet e vrazhda, shtepit janë te ndertume se bashku ne një truall prej 5 ari renditja e shtëpisë është: Sallon me kuzhine, 3 dhoma te gjumit, 2 banjo, 2 ballkona, si dhe me mundësin e një dhome te madhe nenkulem.

Te dy shtepit shiten se bashku.

Çmimi sipas marrëveshjes.

#Ofertat tona mund ti shiqoni edhe ne facebook: Agjensioni Patundshmeria
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 20:00
Mund te na kontaktoni
mob:#tel 045 688 151
Agjensioni “Patundshmeria”
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per Patundshmeri MB company
Prishtinë
+37745688151
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »