SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall ne Bernice
Çmimi :
€9,900.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
630 m²
ID e produktit :
129099
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shiten dy troje ne bernicen e poshtne ne anene majt te rruges prishtin- podujeve afer ures ne ne rrugen kryesure trojet posedojne dokumente te rregullta dhe munde te behet bartja mtrenjehere ne emer te blersit rruga edhe e asfaltuar deri te trojet trualli i pare ka siperfaqe 6 e30 ari kurse truakki i dute 3 ari e 70
Informata rreth publikuesit
burhan
Prishtinë
044114328
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »