SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali ipet me qira
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '16
Madhësia :
38 m²
ID e produktit :
129135
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet ne rrugen "Vellezerit Fazliu" me saktesisht 50 m nga xhamia e llapit , lokali ka 38m2 dhe cmimi shume i volitshem.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Selatin
Pristina
044-601-346
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »