SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BANESA, në lagjen Arbëria, afër objektit të ri të Komunës.
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:07
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
129143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA, në lagjen Arbëria, afër objektit të ri të Komunës.

Posedon:

• 73m2,
• Kati 6,
• 2 dhoma gjumi,
• Sallon me kuzhinë,
• Banjo,
• Koridor,
• Ballkon,

E renovuar dhe mobiluar tërësisht, çmimi 75.000Є.

Për më shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. +37744/118-380, +37744/260-075, +37745/888-488, 038/241-999.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »