SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes 2 banesa ne durres okazion per fund vitin.shfrytzojeni
Çmimi :
€33,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Janar '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Viti i ndërtimit :
2013
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
12917
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banesa1.ndodhet ne durres te ri tek rrota kuqe.kati 3 ka nje dhome dite dhe nje gjumi dhe wc.eshte 70m2.pallati ndodhet ne vije te pare me detin.banesa ka pamje nga rruga kryesore.pallat i ri me lift.kushton33000euro
banesa2.ndodhet tek shkembi kavajes ka nje dome dite nje gjumi dhe wc.eshte60m2 pallat i ri me lift.kushton 23000 euro.theksoj dokumentacion i rregullt per te dyja banesat.
Informata rreth publikuesit
dorian
+355692951686
durres shqiperi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »