SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekti ipet me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '16
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
129170
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojme lokalin me qera që gjendet ne Gjakove , afer stacionit të autobusëve në rrugen kryesore.
Lokali ështe 150 m2 dhe është I përshtatshëm per biznesin tuaj.Gjeni të bashkangjitur fotot e lokalit.
Kontakti: 044/123/104 045/722/272
Informata rreth publikuesit
STELLA
Gjakovë
049339900
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »