SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA NË SHITJE BREGU I DIELLIT
Çmimi :
€84,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
89 m²
ID e produktit :
129180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet në qytetin : Prishtinë, lagje :
Bregu i Diellit ( banesat e Standartit ) , kati i 4 , sipërfaqja : 89 m2 .
Renditja : dy dhom gjumi , salloni me kuzhinë , koridori , dy banjo , ballkoni dhe garazhë.
Çmimi : 84.000 €
Tel : 044 361 782
Tel : 049 349 305
Tel : 044 100 036
Për qdo informatë shtesë na vizitoni n web faqen : www.vrestate.info/ 
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »