SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese tridhomeshe ne breg te Diellit, lokacion shume i mire.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
129203
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne katin e trete, ka dy dhoma gjumi dhe eshte e mobiluar. Ka flete poseduese kadastrale, dhe gjendet ne lokacion shume te mire. Banesa eshte 100 metra afer shkolles fillore 'Ismail Qemali, dhe ka afer qerdhen dhe ambulancen. Banesa ka hapesire prej 86 m2 te shfrytezueshme - neto ( muret nuk jane te llogaritura)
Informata rreth publikuesit
Bardha
Prishtinë
+37744274510
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »