SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
ID e produktit :
129204
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 2 kateshe dhe podrum. Shtepia ka siperfaqe prej 3 ari dhe posedon dokumente te rregullta. Gjendet ne rrugen Besim Shala(Rruges per Nashec).Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Avdi
Prizren
044269202
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »