SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOHET BANESA ME QERA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
25 m²
Ekstra :
Parking Rrugor
ID e produktit :
129205
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon 25m2 dhe te gjitha kushtet e favorshme per jetese. Gjendet ne bulevardin "Deshmoret e Kombit" perballe selise se AAK-se ne Ulpiane , Prishtine.

*Banesa leshohet vetem per Femra.

Te interesuarat mund te kontaktojne ne nr: 044/966 173
Informata rreth publikuesit
Privat
Prishtinë
000000000
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »