SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje me vendodhje tne kodren e trimav me pamje te bukur dhe qetsi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
129207
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjiindet ne kodren e trimav ne udhkryqin per podujev ana e djatht objekti eshte 6 kat banesa eshte ne katin e 5 me dokumenta eshte 72 metra katror ka nje dhom te fjetjes sallonin dhe kuzinen shpaiz banjon dhe nje terac pamja eshte mjaft e bukur baneses i duhet nje renovimi leht nje dritare e ka te demtuar dhe deren e teraces xhamii eshte i demtuar por zbatohen ne qmim afer ka market popm te derivatev shkollen fillore udhtim me trafikun urban eshte vend i qet dhe i praktikishem per banim.
Informata rreth publikuesit
Anita
Kosovo Polje
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »