SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me QIRA ne KALABRI
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
129261
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne lagjen Emshir apo Kalabri.
Banesa eshte ne katin e 6 posedon 2 lifta te cilet punojne 24h, uje ka 24h.

Eshte teresisht e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

3 Dhoma gjumi

2 Banjo

2 Terasa

Info: 049 222 303
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »