SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Emshir
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
129269
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me Qira ne Emshir - Kalabri.
Banesa gjindet ne objektin e OTI-com ne katin e 1 dhe ka kete renditje :

* Sallonin me Kuzhine
* 2 dhoma te fjetjes
* wc
* ballkon

Banesa eshte e mobiluar me te gjitha te reja,

Per me shume : 049 222 303 / 045 305 000
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »