SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Emshir te Lesna
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
129272
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira ne Emshir, ne kompleksin lesna,
banesa eshte komplet e mobiluar dhe ka kete renditje:
*Dhome gjumi
*Sallon
*Kuzhine
*Banjo
*Terase

Per kontakt: 049 222 303
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »