SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpia në shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Janar
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
200 m²
Viti i ndërtimit :
2009
ID e produktit :
129279
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia me rreth 2 Ari oborr.
Shtëpi dy kate me 200m2 të banuara posedon këtë rënditje:
Sallon së bashku me kuzhinë, tri dhoma gjumi , tri banjo, dy ballkone dhe një shpajz.
E ndërtuar me material cilësor në vitin 2009, dy pllaka masive,shtylla dhe bazë seizmike, ( posedon infrastrukturë të plotë.)
Gjendet në lagjen “Dardania II”.
Çmimi i shtëpis është sipas marrëveshjes.
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »