SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SUPER OFERTE Banese moderne me qira ne KALABRI (Emshir)
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:35
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
129281
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne Kalabri (Emshir) e mobiluar ne menyre moderne, 75m2
Banesa posedon:
- dhome dite ,kuzhine,
- 2 dhoma gjumi
- banjo+WC
- WC
- balkon dhe
- garazhe.
Mbrapa UBT-se, me qmim 270euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »